0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Rozmanitosť chutí

Chuť a vôňa krmiva je pre psa veľmi dôležitá. To je dôvod, prečo psy slintajú pri rodinnom stole alebo sa domáce mačky pokúšajú dostať k odpadkom. Ľudské jedlo im veľmi chutí a vonia.

Timberwolf chápe tieto základné fakty. Vynaložili sme veľa prostriedkov a úsilia na to, aby naše krmivo bolo pôžitkom pre psie zmysly. Nanešťastie, niektorý výrobcovia krmív pre domáce zvieratá zastávajú skôr spiatočnícky postoj. Namiesto použitia zdravých prirodzene voňajúcich ingrediencií sa spoliehajú pri výrobe svojich krmív na lacné a nekvalitné ingrediencie a chuť kompenzujú pridávaním umelých ochucovadiel. Krmivo síce chutí dobre, no je zložené z lacného výplňového zrna a vedľajšími živočíšnymi produktmi, ktoré sú chudobné na esenciálne živiny potrebné pre zdravie psa. Netreba sa preto čudovať, že pri použití nevýrazných zložiek ako kukuričný lepok alebo arašidové šupky je potrebné takéto krmivo ochucovať chemickými aditívami.

Chemické aditíva neprekrývajú iba chuť krmiva ale prinášajú aj potenciálne zdravotné problémy. Umelé príchute ako glutamán sodný a propylén glykol sú spájané s alergiami a inými nežiaducimi účinkami tak u ľudí, ako aj u zvierat.

Pravdou je, že žiadna chemická substancie nemôže nahradiť chuť proteínov skutočného mäsa. Naše krmivo neobsahuje žiadne ochucovadlá, farbivá alebo stabilizátory. Receptúry Timberwolfu sa spoliehajú na vysoký podiel mäsa a mäsovej múčky, čo dodáva krmivu chuť. Naše mäso a špecifická mäsová múčka pochádza zo zvierat, ktoré sa chovajú aj pre ľudskú spotrebu. Používame výlučne čerstvé mäso, žiadne vedľajšie produkty živočíšnej výroby. Výsledkom je koncentrovaný zdroj proteínov, ktorý je pre psa jednak zdraviu prospešný a pre chuť lákavý. Náš zdroj mäsa pochádza od overených dodávateľov z USA a Nového Zélandu. V širokej palete krmív Timberwolfu si váš pes môže vybrať rôzne chute ako jahňacinu, divinu, byvolie mäso, rôzne druhy rýb ako napr. lososa, marénu alebo sleďa a kuracie mäso najvyššej kvality.

Jedinečnosť našich receptúr je aj v bohatosti ingrediencií, čo dodáva komplexnú chuť krmiva. Ovocie, zeleninu a rôzne oleje sme doplnili zdraviu prospešnými bylinkami, ktoré robia z Timberwolfu neopakovateľné krmivo. O nami používaných bylinkách sa dočítate viac v sekcii Bylinky.