0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

O krmivách Timberwolf

Už od roku 1995 Timberwolf Organics vyrába rotačné krmivá, ktoré simulujú prirodzenú potravu divých mačiek a psov. Štúdie dokázali, že psy a vlci majú 99%-nú zhodu vo svojej DNA. Domestifikované psy zdedili po svojich vlčích predkoch ostré zuby a krátky tráviaci trakt, ktorý je schopný metabolizovať vyššie hladiny živočíšnych proteínov a tukov. Mäsožravé mačky majú ešte kratší tráviaci trakt ako psy. Zvieratá v divočine prirodzene vyhľadávajú zdroje surovej potravy, ktorá im zabezpečí potrebné aminokyseliny, vitamíny a minerálne látky.

V súčasnosti sa stále viac a viac majiteľov domácich zvierat vyhýba nadmerne spracovaným, chemicky stabilizovaným krmivám, ktoré ponúka trh a uprednosťňujú potravu, ktorá vychádza z prirodzenosti. Surová strava poskytuje vysoké nutričné úrovne, no môže byť finančne nákladná a časovo náročná na prípravu. V krmivách Timberwolf sa spájajú zdravotné benefity surovej stravy a pohodlnosť, ktorú poskytuje granulovaná forma. Naše krmivá obsahujú vysoké hladiny prídavných zložiek potravy, ako napríklad morské riasy a ľanové semienka, ktoré tak už nie je nutné dodávať vo forme doplnkovej stravy. Timberwolf obsahuje všetko, čo je potrebné k naplneniu genetického potenciálu vášho miláčika.

KRMIVÁ TIMBERWOLF SA RIADIA TÝMITO ZÁSADAMI:

Vysoký dôraz na použitie výhradne najkvalitnejších vstupných surovín

Príliš veľa krmív je vyrobených z vedľajších produktov živočíšnej výroby a ingrediencií veľmi nízkej kvality, ktoré môžu ohroziť zdravie vášho zvieraťa. Receptúry Timberwolf obsahujú vysoko kvalitné zdroje proteínov (kura, jahňa, losos atď.), ovocie, zeleninu, hnedú ryžu, bylinky, semienka a gurmánske oleje. Nepoužívame plnivá a vedľajšie produkty živočíšnej výroby. Všetky nami použité ingrediencie pochádzajú z overených zdrojov a obsahujú vyrovnaný pomer potrebných živín. Veľmi dôležité je to, čo naše krmivá neobsahujú. V krmivách Timberwolf sa nenachádza pšenica, kukurica, sója a rafinované múky. Timberwolf neobsahuje hormóny a antibiotiká..

Krmivá bohaté na živiny

V našich receptúrach je vysoká koncentrácia esenciálnych vitamínov, minerálov, živín, antioxidantov a kompletnej škály aminokyselín, ktoré sú potrebné k posilneniu imunitného systému a zvýšeniu energetických hladín vášho miláčika. Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny podporujú funkciu kĺbov, zdravú kožu a lesklú srsť. Probiotiká podporujú trávenie. Všetky živiny sú vyvážené tak, aby naplnili nutričné požiadavky vášho miláčika..

Znížené množstvo sacharidov, ktoré vedie k minimalizovaniu prázdnych kalórií

Väčšina komerčných krmív je vyrábaná hlavne zo sacharidov ako pšeničná múka a biela ryža. Tieto ingrediencie sú lacné a neobsahujú dostatočné množstvo vitamínov a minerálov, ktoré váš miláčik potrebuje. Celé zrná poskytujú viac živín, obsahujú ale nižšie hladiny aminokyselín a proteínov ako zdroje živočíšneho pôvodu ako kura alebo jahňa. Receptúry Timberwolf sú bez rafinovanej múky a frakcií obila, obsahujú iba malé percento celých zŕn. Naša spoločnosť ponúka aj produktovú radu Legends, ktorá je kompletne bezobilná. Timberwolf je vlastne priekopníkom vo výrobe bezobilných krmív s vysokým obsahom proteínov..

Žiadne umelé prísady a konzervačné látky

Etiketa na obale krmiva pre vášho miláčika by nemala pripomínať zoznam potrebný pre vybavenie laboratória. Naše krmivá neobsahujú prídavné farbivá, ochucovadlá alebo chemické konzervanty ako BHA/BHT alebo ethoxyquin. Všetky receptúry Timberwolf sú konzervované prírodným vitamínom E a extraktom z rozmarínu.

Záväzok čerstvosti

Naše krmivá sú vyrábané v menších množstvách. Tak vieme zabezpečiť ich čerstvosť. Pre ochranu pred oxidáciou, zožltnutiu a nepriaznivému pôsobeniu vonkajších faktorov používame najmodernejšiu obalovú technológiu.