0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Wilderness Legends

Timberwolf

Rýchly prehľad

Základom receptúry Wilderness je čerstvé jahňacie mäso a losos dovážané z Nového Zélandu. Súčasťou tejto formuly je unikátna zmes byliniek a bohatý podiel ovocia a zeleniny.

Dostupnosť: Skladom

0,00 CZK

* Povinné pole

0,00 CZK
Legends 80%
Grain Free

Základom novej receptúry Wilderness Legends je čerstvé jahňacie mäso a studenovodný morský losos z Nového Zélandu.

Táto unikátna receptúra sa odporúča pri dermatologických a iných komplikáciách, ktoré sú vyvolané vedľajšími účinkami potravy alebo pri nahromadení toxínov v organizme.

Timberwolf LEGENDS Wilderness™ obsahuje vysoké hladiny omega-3 mastných kyselín pochádzajúcich z lososového a sleďového oleja, v ktorom sú obsiahnuté aj EPA a DHA. Výskumy predpokladajú, že pomer omega-3 ku omega-6 vyšší než 1:6 môže znížiť výskyt rakoviny a predĺžiť život zvieratám, ktoré sú už rakovinou postihnuté. EPA je prospešný pre srdce, obehový systém (podporuje zdravé trigliceridy) a prietok krvi. Zohráva dôležitú úlohu pri prirodzenom pohybe kĺbov, pomáha pri bolesti a zápalových reakciách. Je to prirodzene sa vyskytujúca nesaturovaná mastná kyselina. DHA podporuje psychické funkcie, pamäť a sústredenie.

Wilderness ™ formula obsahuje rôzne semiačká, lososový a sleďový olej, jablká, bobuľové ovocie, sušené figy, bylinky a je bohatý na zeleninu.

Inulín, čisto prírodný prebiotický rastlinný produkt je prirodzeným zdrojom rozpustnej vlákniny a indukuje zvýšenú aktivitu blahodarných mikroorganizmov, zdravých baktérií v zažívacom trakte psov.

Pre privysoké zdravotné riziko do našich krmív nepridávame vitamín K3 (menadion sodný bisulfát), namiesto toho používame prírodné zdroje ako lucerna a morské riasy, ktoré sú bohaté na Vitamín K1.

Unikátny obsah rôznych probiotík napomáhaja harmonizácii tráviaceho traktu a posilňuje prirodzenú imunitu a odolnosť psov.

Toto krmivo je vhodné pre psy trpiace obezitou.

Toto krmivo odporúčame v každom veku psa ale vďaka svojmu zloženiu môžu byť mimoriadne prospešné pri alergiách, pri udržiavaní kondície, u šteniat, u dojčiacich fen, u pracovných psov a psov so zvýšeným výkonom.

Zloženie:

Čerstvé jahňacie mäso, čerstvý losos, losos sušený rozprašovaním, sladké zemiaky, čerstvý sleď, lososový olej, tekvica, hrášok, ľanové semiačka, slnečnicový olej, sušené morské riasy, sušené Saccharomyces Cerevisiae, sleďový olej, dehydrované múčka z lucerny, jablká Red Delicious, čučoriedky, černice, brusnice, sušené figy, tymian, mletá škorica, slnečnicové semienka, celá mrkva, sušený zeler, sušená repa, sušený petržlen, sušená žerucha, sušený špenát, paradajky, lecitín, cholin chlorid. Minerálne látky: zinok (amino acid komplex), železo (amino acid komplex), horčík (amino acid komplex), panthotenát vápenatý, jodid draselný, seleničitan sodný. Vitamíny: doplnok vitamínu E, doplnok vitamínu B12, acetát vitamínu A, niacín – zdroj vitamínu B3, doplnok vitamínu D3, riboflavín – zdroj vitamínu B2, kyselina listová, pyridoxín hydrochlórid – zdroj vitamínu B6, tiamín hydrochlórid – zdroj vitamínu B1, biotín – zdroj vitamínu B7, kyselina citrónová – zdroj vitamínu C, miešané tokoferoly – zdroj vitamínu E a prírodná konzervačná látka. Prebiotiká: koreň čakanky – inulín. Probiotiká: sušený Lactobacillus Acidophilus – produkt fermentácie, sušený Lactobacillus Casei – produkt fermentácie, sušený Lactobacillus Lactis – produkt fermentácie, sušený Bacillus Subtillus – produkt fermentácie, papaín, extrakt z Yucca Schidigera, Beta karotén, fruktooligosacharidy, taurín, L-karnitín, DL-metionín, extrakt z rozmarínu – prírodný konzervant.

Výrobca si vyhradzuje právo na vykonávanie drobných úprav v receptúrach. Etikety sa v tom prípade môžu mierne líšiť od zloženia uvádzaných na internete.

Ako správne kŕmiť svojho psa?

nízka aktivita stredná aktivita vysoká aktivita (pracovné psi, extrémna záťaž)
kg g/deň g/deň g/deň
Mini plemená 2 -7 kg 25-50 50-80 80-120
Malé plemená 7-14 kg 100-150 150-200 200-245
Stredné plemená 14-23 kg 200-250 250-300 300-400
Veľké plemená 23-36 kg 320-450 450-550 550-630
Väčšie plemená 36-45 kg 500-600 600-700 700-800
Obrie plemená 45-68 kg 600-700 700-800 800-1200

Nutričné potreby vášho psa sa môžu líšiť v závislosti od veku, plemena, klimatických podmienok, stresu a úrovne aktivity. Krmivá Timberwolf sú zostavené tak, aby spĺňali nutričné kritériá AAFCO pre každý vek psa. Individuálny prístup je najsprávnejší spôsob. Odporúčané dávky by mali byť pomôckou, nie dogmou, ktorej je nutné sa pridržiavať za každých okolností. Po pár týždňových skúsenostiach prispôsobte dennú dávku podľa individuálnych požiadaviek vášho psa.

Pri prechode na krmivo Timberwolf odporúčame túto zmenu robiť postupne. To znamená, že počas dvoch týždňov postupne znižujeme dávku pôvodného krmiva a zároveň zvyšujeme dávku krmiva Timberwolf. Prechádzať na nové krmivo je potrebné rozumne. Timberwolf je krmivo s vysokým obsahom živočíšnych bielkovín, Váš miláčik bude potrebovať nejaký čas na to, aby sa mu v tráviacom trakte vytvorili potrebné baktérie, nevyhnutné na úplné trávenie niektorých ingrediencií v novom krmive. Naše krmivá obsahujú probiotiká, ktoré napomáhajú pri rozvoji prospešných črevných kolónií.

Dbajte na to, aby váš pes mal dostatočný prísun čerstvej pitnej vody!

Ďalšie informácie o správnom kŕmení a dávkovaní nájdete tu: Odporúčané dávkovanie

Hrubý protein: min 34%
Hrubý tuk: min 17%
Hrubá vláknina: max. 3%
Vlhkost: max. 9%
Omega-6 mastní kyseliny: min. 3.2%
Omega-3 mastní kyseliny: min. 1.4%
Vitamín E 420 IU/kg
Vápník: 1.47 – 1.99%
Fosfor: 1.15 – 1.68%

Podobné produkty

Top
Black Forest Legends

Black Forest Legends

Cena od: 580,00 CZK

Top
Wilderness Legends

Wilderness Legends

Cena od: 580,00 CZK

Ocean Blue® Legends

Ocean Blue® Legends

Cena od: 580,00 CZK

Dakota Legends

Dakota Legends

Cena od: 560,00 CZK

Wild & Natural Legends

Wild & Natural Legends

Cena od: 580,00 CZK

Top
Southwest™ Legends

Southwest™ Legends

Cena od: 580,00 CZK

Serengeti Cat

Serengeti Cat

Cena od: 1 020,00 CZK

Legends CombiPACK 2kg

Legends CombiPACK 2kg

Cena od: 493,00 CZK

Legends CombiPACK 5kg

Legends CombiPACK 5kg

Cena od: 1 051,00 CZK