0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Serengeti Cat

Timberwolf

Rýchly prehľad

Váš mačací lovec sa bude cítiť ako šelma brázdiaca pláne rezervácie Serengeti. Prírodné ingrediencie v Serengeti® sú navrhnuté tak, aby kopírovali zdravú potravu divých mačiek. Obsahuje vysoké hladiny kvalitných bielkovín a iných živín, ktoré sú ľahko stráviteľné a tak poskytnú komfort pre vašu mačku.

Kombinujte Serengeti s mäsovými konzervami Terra Natura, a poskytnete tak svojej mačke plnohodnotnú stravu plnú prirodzených živín.

Dostupnosť: Skladom

0,00 CZK

* Povinné pole

0,00 CZK
Legends 80%
Grain Free

Príroda stanovila mačkám potravu bohatú na živočíšne bielkoviny. Serengeti® v sebe ukrýva všetko to, čo mačky potrebujú. Vysoké hladiny najkvalitnejších živočíšnych bielkovín, neopakovateľne chutné krmivo, po ktorom budú vaše mačky túžiť vždy.

Toto krmivo je bezobilné s nízkym obsahom uhľohydrátov. Redukcia sacharidov je pre mačky prospešná, hlavne pre precitlivenosti na obilie, pomáha zvýšiť vstrebávanie živín. Životne dôležité živiny ako aminokyseliny pochádzajúce z čerstvých bielkovín sú základom pre pevné kosti a svaly.

Serengeti® obsahuje probiotiká, prirodzene sa vyskytujúce mikroorganizmy, ktoré regulujú pohyb potravy v tráviacom trakte a umožňujú zdravé trávenie.

Omega-3 a 6 mastné kyseliny sú dôležité pre celý rad procesov v organizme, stavbu bunkovej membrány a vstrebávanie vitamínov rozpustných v tukoch. Pomer omega-6 a omega-3 mastných kyselín je nastavený tak, aby bol pre mačky prínosom.

Naša patentovaná zmes byliniek vyvažuje chuť krmiva. V našich receptúrach používame vlastnú zmes byliniek, ktorú prispôsobujeme k charakteru danej receptúry. Používame len zdraviu prospešné, dobre zdokumentované bylinky, ktoré podľa holistickej filozófie harmonizujú celkový stav organizmu a pôsobia pozitívne na jednotlivé orgány a funkcie organizmu psa.

Väčšina cicavcov je schopná tvoriť dostatok taurínu z iných aminokyselín, ale mačky majú obmedzenú schopnosť tvoriť taurín. Taurín je aminokyselina, aminokyseliny sú zložkami bielkovín, ktoré sú potrebné pre dobré videnie, normálnu funkciu srdca, trávenie, prirodzený priebeh tehotenstva a vývoj plodu, udržiavanie zdravého imunitného systému. Našťastie pre mačky je taurín ľahko získateľný z potravy, pokiaľ táto strava obsahuje dostatok živočíšnych bielkovín, na ktoré je Serengeti® bohaté. Počas tehotenstva musí mačacia matka prijímať dostatočné množstvo taurínu pre udržanie svojho zdravia a pre zabezpečenie riadneho rastu a štrukturálny vývoj mačiatka. Taurín sa v tele neukladá a preto musí byť pravidelne prijímaný potravou.

Morské riasy obsahujú viac ako 60 esenciálnych vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Majú svoju históriu, už v starovekom Grécku sa používali pri liečbe tráviacich problémov. Riasy si rýchlo našli využitie v homeopatii a bylinkárstve, kde sa používajú pri liečbe zlého trávenia, pri poruchách senzorických nervov, pri chorobách žíl, hrubého čreva, pečene, žlčníka, pankreasu, žlčových ciest, obličiek, prostaty, maternice, semenníkov a vaječníkov.

Serengeti® poskytuje nutričnú hustotu potrebnú pre energiu, obsahuje esenciálne vitamíny, minerálne látky a ostatné látky, ktoré sú potrebné pre silné kosti a svaly.

Toto krmivo je určené pre domáce, výstavné a exotické mačky v každom veku.

Kuracia múčka, čerstvé kuracie mäso, cícer, sušená kuracia pečeň, kurací tuk, sleďová múčka, síh maréna sušená rozprašovaním, losos sušený rozprašovaním, hrášok, sušená repa, šošovica, lososový olej
Bylinná zmes: (škorica, rozmarín, rasca, koriander, kurkuma, feniklové semiačka, bazalka, sénovka grécka, zázvor, mäta pieporná, tymián), morské riasy, Saccharomyces cerevisiae
Zeleninová zmes: (mrkva, zeler, repa, petržlen, šalát, žerucha, špenát, paradajky), Vitamíny: (B5, B12, E, B2, B1, B6, kyselina listová, A, niacín, biotín, D3),
Zmes chelátových minerálov: (zinok, železo, mangán, meď, jód, kobalt), sušené vajcia, srvátka, brusnice, čučoriedky, morská soľ, cholín chlorid, chlorid draselný
Prebiotiká: (inulín, fruktoligosacharidy, mananoligosacharidy), metionín, mrkva, taurín, lecitín, L-karnitín, výťažok z rozmarínu Probiotiká: (Lactobacillus Acidophilus, Bacillus Subtillis, Bifidobacterium Thermophilum, Enterococcus faecium, Bifidobacterium Psoudolongum), Yucca Schidigera.

Výrobca si vyhradzuje právo na vykonávanie drobných úprav v receptúrach. Etikety na obale sa v tom prípade môžu mierne líšiť od zloženia uvádzaných na internete.

Ako správne kŕmiť svojho psa?

nízka aktivita stredná aktivita vysoká aktivita (pracovné psi, extrémna záťaž)
kg g/deň g/deň g/deň
Mini plemená 2 -7 kg 25-50 50-80 80-120
Malé plemená 7-14 kg 100-150 150-200 200-245
Stredné plemená 14-23 kg 200-250 250-300 300-400
Veľké plemená 23-36 kg 320-450 450-550 550-630
Väčšie plemená 36-45 kg 500-600 600-700 700-800
Obrie plemená 45-68 kg 600-700 700-800 800-1200

Nutričné potreby vášho psa sa môžu líšiť v závislosti od veku, plemena, klimatických podmienok, stresu a úrovne aktivity. Krmivá Timberwolf sú zostavené tak, aby spĺňali nutričné kritériá AAFCO pre každý vek psa. Individuálny prístup je najsprávnejší spôsob. Odporúčané dávky by mali byť pomôckou, nie dogmou, ktorej je nutné sa pridržiavať za každých okolností. Po pár týždňových skúsenostiach prispôsobte dennú dávku podľa individuálnych požiadaviek vášho psa.

Pri prechode na krmivo Timberwolf odporúčame túto zmenu robiť postupne. To znamená, že počas dvoch týždňov postupne znižujeme dávku pôvodného krmiva a zároveň zvyšujeme dávku krmiva Timberwolf. Prechádzať na nové krmivo je potrebné rozumne. Timberwolf je krmivo s vysokým obsahom živočíšnych bielkovín, Váš miláčik bude potrebovať nejaký čas na to, aby sa mu v tráviacom trakte vytvorili potrebné baktérie, nevyhnutné na úplné trávenie niektorých ingrediencií v novom krmive. Naše krmivá obsahujú probiotiká, ktoré napomáhajú pri rozvoji prospešných črevných kolónií.

Dbajte na to, aby váš pes mal dostatočný prísun čerstvej pitnej vody!

Ďalšie informácie o správnom kŕmení a dávkovaní nájdete tu: Odporúčané dávkovanie

Hrubý protein: min. 36%
Hrubý tuk: min.18%
Hrubá vláknina: max. 2,5%
Vlhkost: max. 9%
Omega-6 mastní kyseliny: 3,4%
Omega-3 mastní kyseliny: 1,2%
Vápník: 1,4%
Fosfor: 1,1%

Podobné produkty

Top
Black Forest Legends

Black Forest Legends

Cena od: 580,00 CZK

Top
Wilderness Legends

Wilderness Legends

Cena od: 580,00 CZK

Ocean Blue® Legends

Ocean Blue® Legends

Cena od: 580,00 CZK

Dakota Legends

Dakota Legends

Cena od: 560,00 CZK

Wild & Natural Legends

Wild & Natural Legends

Cena od: 580,00 CZK

Top
Southwest™ Legends

Southwest™ Legends

Cena od: 580,00 CZK

Serengeti Cat

Serengeti Cat

Cena od: 1 020,00 CZK

Legends CombiPACK 2kg

Legends CombiPACK 2kg

Cena od: 493,00 CZK

Legends CombiPACK 5kg

Legends CombiPACK 5kg

Cena od: 1 051,00 CZK