0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ocean Blue® Legends

Timberwolf

Rýchly prehľad

Timberwolf Ocean Blue® Legends je poklad, ktorý určite nesklame. Keď ide o srdce a zdravý mozog, tak nič neprekoná silu omega-3 mastných kyselín z rýb. Vďaka zloženiu je toto krmivo pre psy mimoriadne ľahko stráviteľné. Je jemné a chutné, vhodné pre staršie psy s pomalším tráviacim ústrojenstvom.

Dostupnosť: Skladom

0,00 CZK

* Povinné pole

0,00 CZK
Legends 80%

Ryby sú výborným zdrojom čistých bielkovín, obsahujú esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú nenahraditeľnou zložkou pre zdravie psa. V poslednom období výskumy venujúce sa pozitívnym účinkom omega nenasýtených kyselín dokázali túto skutočnosť hlavne pri omega-3 kyselinách obsiahnutých v rybom oleji. Ryby z hlbokých vôd oceánu sú bohaté na tieto esenciálne kyseliny.

Sleď, síh maréna a losos sušený technológiou rozprašovania sú základom Timberwolf Ocean Blue® LEGENDS receptu, ktorý je výbornou voľbou pre psy alergické na proteíny pochádzajúce z kuracieho a hovädzieho mäsa.

Toto krmivo môžeme označiť ako hypoalergénne a bezobilné. Vláknina a uhľohydráty pochádzajúce z obilia sú nahradené vlákninou zo zmesi ovocia, zeleniny a morských rias.

Timberwolf Ocean Blue® LEGENDS je vhodný na úpravu kožných a iných problémov vyvolaných nežiadúcimi zložkami potravy. Táto formula je bohatá na kyselinu linolénovú, omega-3 mastné kyseliny, EPA a DHA. EPA je prospešné pre srdce a obehový systém tým, že podporuje zdravé krvné trigliceridy a obeh krvi. EPA zohráva dôležitú úlohu pri prirodzenom pohybe kĺbov, napomáha pri bolesti a zápalových reakciách. Je prirodzene sa vyskytujúca nesaturovaná mastná kyselina. DHA podporuje zdravé psychické funkcie, pamäť, sústredenie sa a učenie.

V Timberwolf Ocean Blue Legends sa nachádza kurací tuk, ktorý má vysoký obsah kyseliny linolovej, životne dôležitej esenciálnej mastnej kyseliny omega-6. Nami používaný kurací tuk je vysokej kvality, ktorý neobsahuje žiadne bielkoviny a jeho konzumácia nespôsobuje alergické reakcie ktoré sa niekedy spájajú s používaním čerstvého kuracieho mäsa alebo kuracej múčky.

Naša patentovaná zmes bylinných extraktov vyvažuje chuť. Vyššie hladiny zmiešaných tokoferolov a vitamínu E sú schopné zachovať vysokú úroveň omega-3 mastných kyselín. Výskumy predpokladajú, že pomer omega-3 ku omega-5 vyšší než 1:6 môže znížiť výskyt rakoviny a predĺžiť život zvieratám, ktoré sú už rakovinou postihnuté.

Cícer, 7000 ročná strukovina, ktorá je obľúbená v stredomorskej oblasti má množstvo prínosov pre zdravie, napr. má v sebe prirodzene veľa vlákniny a obsahuje veľmi veľa železa, vitamíny skupiny B a draslík.

Ľanové semiačka obsahujú vyvážené množstvo bielkovín, vlákniny, lignanov, kyseliny alfa-linolénovej a omega-3 mastných kyselín a okrem toho sú bohatým zdrojom vitamínov a minerálov. Štúdie ukázali, že kyselina alfa-linolénová v ľanových semiačkách zabraňuje ukladaniu cholesterolu v cievach srdca, znižuje zápal v artériách a spomaluje rast nádorov.

Sušená lucerna (otec všetkých bylín) je výživná bylina, ktorá obsahuje značné množstvo bielkovín a je jedena z najbohatších zdrojov vitamínov a stopových minerálnych látok, ako je napr. vápnik, horčík, draslík, betakaroten, vitamíny A, B12, C, D, E a K. Má tiež vysoký obsah antioxidantu – chlorofyl. Vďaka jej vysokej nutričnej hodnoty je lucerna často používanou potravinovou bylinkou pre mnoho zvierat.

Pre privysoké zdravotné riziko do našich krmív nepridávame vitamín K3. Pre vysoký obsah vitamínu K1 používame lucernu a morské riasy.

Timberwolf Ocean Blue® LEGENDS je kompletne vyvážené krmivo, ktoré poskytuje všetky potrebné živiny v každom veku psa.

Toto krmivo odporúčame v každom veku psa ale vďaka svojmu zloženiu môžu byť mimoriadne prospešné pre alergické psy, pri zápalových reakciách, pre šteňatá, pracovné psy, pri udržiavaní kondície, laktujúce feny a pre psy s pomalším travením.

Zloženie:

sleď, síh maréna sušená rozprašovaním, čerstvý losos, losos sušený rozprašovaním (hydrolyzát), cícer, hrášok, šošovica, kurací tuk*, sušená repa, lososový olej, sušené paradajky, Bylinky: (škorica, rozmarín, rasca, koriander, kurkuma, fenikel, bazalka, senovka grécka, mletý zázvor, mäta, tymián), ľanové semiačká, dehydrovaná múčka z lucerny, sušené Saccharomyces Cerevisiae, morské riasy, sušené sladké zemiaky, Zeleninová zmes: (mrkva, zeler, petržlen, listový šalát, žerucha, špenát) Vitamíny:(B5, B12, E, B2, B1, B6, kyselina listová, Vit. A, , niacín – zdroj vitamínu B3, biotín – zdroj vitamínu B7, D3) Chelatované minerálne látky: (zinok, železo, mangán, meď, jód, kobalt), sušené černice, sušené čučoriedky, morská soľ, cholín chlorid, chlorid draselný, lecitín, taurín, Prebiotiká: (inulín, fruktooligosacharidy, mananoligosacharidy), Probiotiká: (Lactobacillus Acidophilus, Bacillus Subtillis, Bifidobacterium Thermophilum, Enterococcus faecium, Bifidobacterium Pseudo-longum) metionín, L-karnitín, extrakt z rozmarínu, Yucca Schidigera.

*kurací tuk neobsahuje žiadne bielkoviny a jeho konzumácia nespôsobuje alergické reakcie ktoré sa niekedy spájajú s používaním čerstvého kuracieho mäsa alebo kuracej múčky

Výrobca si vyhradzuje právo na vykonávanie drobných úprav v receptúrach. Etikety sa v tom prípade môžu mierne líšiť od zloženia uvádzaných na internete.

Ako správne kŕmiť svojho psa?

nízka aktivita stredná aktivita vysoká aktivita (pracovné psi, extrémna záťaž)
kg g/deň g/deň g/deň
Mini plemená 2 -7 kg 25-50 50-80 80-120
Malé plemená 7-14 kg 100-150 150-200 200-245
Stredné plemená 14-23 kg 200-250 250-300 300-400
Veľké plemená 23-36 kg 320-450 450-550 550-630
Väčšie plemená 36-45 kg 500-600 600-700 700-800
Obrie plemená 45-68 kg 600-700 700-800 800-1200

Nutričné potreby vášho psa sa môžu líšiť v závislosti od veku, plemena, klimatických podmienok, stresu a úrovne aktivity. Krmivá Timberwolf sú zostavené tak, aby spĺňali nutričné kritériá AAFCO pre každý vek psa. Individuálny prístup je najsprávnejší spôsob. Odporúčané dávky by mali byť pomôckou, nie dogmou, ktorej je nutné sa pridržiavať za každých okolností. Po pár týždňových skúsenostiach prispôsobte dennú dávku podľa individuálnych požiadaviek vášho psa.

Pri prechode na krmivo Timberwolf odporúčame túto zmenu robiť postupne. To znamená, že počas dvoch týždňov postupne znižujeme dávku pôvodného krmiva a zároveň zvyšujeme dávku krmiva Timberwolf. Prechádzať na nové krmivo je potrebné rozumne. Timberwolf je krmivo s vysokým obsahom živočíšnych bielkovín, Váš miláčik bude potrebovať nejaký čas na to, aby sa mu v tráviacom trakte vytvorili potrebné baktérie, nevyhnutné na úplné trávenie niektorých ingrediencií v novom krmive. Naše krmivá obsahujú probiotiká, ktoré napomáhajú pri rozvoji prospešných črevných kolónií.

Dbajte na to, aby váš pes mal dostatočný prísun čerstvej pitnej vody!

Ďalšie informácie o správnom kŕmení a dávkovaní nájdete tu: Odporúčané dávkovanie

Hrubý protein: min 34%
Hrubý tuk: min. 16%
Hrubá vláknina: max. 4%
Vlhkost: max. 9%
Omega-6 mastní kyseliny: 3,0%
Omega-3 mastní kyseliny: 1,5%
Vitamín E 420 IU/kg
Vápník: 1,7%
Fosfor: 0,9%

Podobné produkty

Top
Black Forest Legends

Black Forest Legends

Cena od: 1 172,00 CZK

Top
Ocean Blue® Legends

Ocean Blue® Legends

Cena od: 1 172,00 CZK

Wild & Natural Legends

Wild & Natural Legends

Cena od: 1 172,00 CZK

Top
Southwest™ Legends

Southwest™ Legends

Cena od: 1 172,00 CZK

Legends CombiPACK 5kg

Legends CombiPACK 5kg

Cena od: 1 051,00 CZK