0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Dakota Legends

Timberwolf

Rýchly prehľad

Vôňa, chuť a sloboda rozľahlých kopcov a plání prérie sa skrýva v receptúre Dakota Legends. Byvolie mäso je výbornou alternatívou hovädzieho mäsa, má nízku kalorickú hodnotu, obsahuje o 75% menej tuku a 40% viac bielkovín, ako hovädzina. Obsahuje dokonca menej cholesterolu a kalórií, ako mäso z kuracích pŕs. Je bohaté na živiny s vysokým obsahom železa, fosforu, zinku, vitamínu B6 a B12 a antioxidantov. Byvolie mäso v našom krmive pochádza z voľne pasúceho sa chovu, má jemne zemitú, sladkú chuť, ktorú ocení aj váš vyberavý miláčik. Čerstvé ovocie a zelenina dodávajú krmivu ďalšie antioxidanty, vysoké hladiny omega-3 esenciálnych mastných kyselín pomáhajú pri udržaní zdravej pokožky a srsti, uší a očí. Táto receptúra môže byť prospešná pri potrebe nižšieho príjmu bielkovín a je výborná voľba pri manažmente váhy vášho psa. Byvolie mäso je výborná voľba proti alergickým reakciám.

Dostupnosť: Skladom

0,00 CZK

* Povinné pole

0,00 CZK
Legends 80%
Grain Free

Byvolie mäso je výborná voľba proti alergickým reakciám. Je alternatívou hovädzieho mäsa, má nízku kalorickú hodnotu, obsahuje o 75% menej tuku a 40% viac bielkovín, ako hovädzina. Obsahuje menej cholesterolu a kalórií, ako mäso z kuracích pŕs. Je bohaté na živiny s vysokým obsahom železa, fosforu, zinku, vitamínu B6 a B12 a antioxidantov. Byvolie mäso v našom krmive pochádza z voľne pasúceho sa chovu, má jemne zemitú, sladkú chuť, ktorú ocení aj váš vyberavý miláčik.

Sleď, síh maréna a losos sú bohaté na kyselinu linolénovú, omega-3 mastné kyseliny, EPA a DHA. EPA je prospešné pre srdce a obehový systém tým, že podporuje zdravé krvné trigliceridy a obeh krvi. EPA zohráva dôležitú úlohu pri prirodzenom pohybe kĺbov, napomáha pri bolesti a zápalových reakciách. Je prirodzene sa vyskytujúca nesaturovaná mastná kyselina. DHA podporuje zdravé psychické funkcie, pamäť, sústredenie sa a učenie.

Čerstvé jahňacie mäso pochádza z chovu voľne sa pasúcej na rozsiahlych zelených pláňach Nového Zélandu, krajiny, ktorá je považovaná za producenta najkvalitnejšieho jahňacieho mäsa na svete. Jahňacina má jemnú, ale výraznú chuť, je výborným zdrojom ľahko vstrebávateľného železa, zinku a vitamínov skupiny B, ktoré napomáhajú vstrebávaniu iných vitamínov a minerálnych látok z potravy.

Čerstvé ovocie a zelenina dodávajú krmivu ďalšie antioxidanty, vysoké hladiny omega-3 esenciálnych mastných kyselín pomáhajú pri udržaní zdravej pokožky a srsti, uší a očí. Vyššie hladiny zmiešaných tokoferolov a vitamínu E sú schopné zachovať vysokú úroveň omega-3 mastných kyselín. Výskumy predpokladajú, že pomer omega-3 ku omega-5 vyšší než 1:6 môže znížiť výskyt rakoviny a predĺžiť život zvieratám, ktoré sú už rakovinou postihnutéTáto receptúra môže byť prospešná pri potrebe nižšieho príjmu bielkovín a je výborná voľba pri manažmente váhy vášho psa.

Naša patentovaná zmes byliniek vyvažuje chuť krmiva. V našich receptúrach používame vlastnú zmes byliniek, ktorú prispôsobujeme k charakteru danej receptúry. Používame len zdraviu prospešné, dobre zdokumentované bylinky, ktoré podľa holistickej filozófie harmonizujú celkový stav organizmu a pôsobia pozitívne na jednotlivé orgány a funkcie organizmu psa.

Cícer, 7000 ročná strukovina, ktorá je obľúbená v stredomorskej oblasti má množstvo prínosov pre zdravie, napr. má v sebe prirodzene veľa vlákniny a obsahuje veľmi veľa železa, vitamíny skupiny B a draslík.

Ľanové semiačka obsahujú vyvážené množstvo bielkovín, vlákniny, lignanov, kyseliny alfa-linolénovej a omega-3 mastných kyselín a okrem toho sú bohatým zdrojom vitamínov a minerálov. Štúdie ukázali, že kyselina alfa-linolénová v ľanových semiačkách zabraňuje ukladaniu cholesterolu v cievach srdca, znižuje zápal v artériách a spomaluje rast nádorov.

Sušená lucerna (otec všetkých bylín) je výživná bylina, ktorá obsahuje značné množstvo bielkovín a je jedena z najbohatších zdrojov vitamínov a stopových minerálnych látok, ako je napr. vápnik, horčík, draslík, betakaroten, vitamíny A, B12, C, D, E a K. Má tiež vysoký obsah antioxidantu – chlorofyl. Vďaka jej vysokej nutričnej hodnoty je lucerna často používanou potravinovou bylinkou pre mnoho zvierat.

Pre privysoké zdravotné riziko do našich krmív nepridávame vitamín K3. Pre vysoký obsah vitamínu K1 používame lucernu a morské riasy.

V Timberwolf Dakota Legends sa nachádza kurací tuk, ktorý má vysoký obsah kyseliny linolovej, životne dôležitej esenciálnej mastnej kyseliny omega-6. Nami používaný kurací tuk je vysokej kvality, ktorý neobsahuje žiadne bielkoviny a jeho konzumácia nespôsobuje alergické reakcie ktoré sa niekedy spájajú s používaním čerstvého kuracieho mäsa alebo kuracej múčky.

Složení:

bizoní maso, sušená síh maréna, sušený sleď, čerstvý losos, kuřecí tuk, cizrna, čerstvé jehněčí maso, hrášek, sušená řepa, čočka, lososový olej, bylinná směs: (skořice, rozmarýn, kmín, koriandr, kurkuma, fenyklová semínka, bazalka, pískavice řecké seno, zázvor, máta peprná, tymián), lněná semena, sušená vojtěška, Saccharomyces cerevisiae, sušené sladké brambory, mořské řasy, zeleninová směs: (mrkev, celer, řepa, petržel, salát, řeřicha, špenát), sušená rajčata, vitaminy: (B5, B12, E, B2, B1, B6, kyselina listová, A, niacin, biotin, D3), směs chelátových minerálů: (zinek, železo, mangan, měď, jód, kobalt), mořská sůl, cholin chlorid, chlorid draselný, lecitin, methionin, taurin, prebiotika (inulin, fruktoligosacharidy, mananoligosacharidy), probiotika: (Lactobacillus acidophilus, Bacillus subtillis, Bifidobacterium thermophilum, Enterococcus faecium, Bifidobacterium psoudolongum), L-karnitin, výtažek z rozmarýnu, Yucca schidigera.

Konzervované přírodně vitamínem E (smíšené tokoferoly) a extraktem z rozmarýnu. Obsahuje přírodní antioxidanty.

Výrobca si vyhradzuje právo na vykonávanie drobných úprav v receptúrach. Etikety na obale sa v tom prípade môžu mierne líšiť od zloženia uvádzaných na internete.

Ako správne kŕmiť svojho psa?

nízka aktivita stredná aktivita vysoká aktivita (pracovné psi, extrémna záťaž)
kg g/deň g/deň g/deň
Mini plemená 2 -7 kg 25-50 50-80 80-120
Malé plemená 7-14 kg 100-150 150-200 200-245
Stredné plemená 14-23 kg 200-250 250-300 300-400
Veľké plemená 23-36 kg 320-450 450-550 550-630
Väčšie plemená 36-45 kg 500-600 600-700 700-800
Obrie plemená 45-68 kg 600-700 700-800 800-1200

Nutričné potreby vášho psa sa môžu líšiť v závislosti od veku, plemena, klimatických podmienok, stresu a úrovne aktivity. Krmivá Timberwolf sú zostavené tak, aby spĺňali nutričné kritériá AAFCO pre každý vek psa. Individuálny prístup je najsprávnejší spôsob. Odporúčané dávky by mali byť pomôckou, nie dogmou, ktorej je nutné sa pridržiavať za každých okolností. Po pár týždňových skúsenostiach prispôsobte dennú dávku podľa individuálnych požiadaviek vášho psa.

Pri prechode na krmivo Timberwolf odporúčame túto zmenu robiť postupne. To znamená, že počas dvoch týždňov postupne znižujeme dávku pôvodného krmiva a zároveň zvyšujeme dávku krmiva Timberwolf. Prechádzať na nové krmivo je potrebné rozumne. Timberwolf je krmivo s vysokým obsahom živočíšnych bielkovín, Váš miláčik bude potrebovať nejaký čas na to, aby sa mu v tráviacom trakte vytvorili potrebné baktérie, nevyhnutné na úplné trávenie niektorých ingrediencií v novom krmive. Naše krmivá obsahujú probiotiká, ktoré napomáhajú pri rozvoji prospešných črevných kolónií.

Dbajte na to, aby váš pes mal dostatočný prísun čerstvej pitnej vody!

Ďalšie informácie o správnom kŕmení a dávkovaní nájdete tu: Odporúčané dávkovanie

Hrubý protein: 35%
Hrubý tuk: 17%
Hrubá vláknina: 3,15%
Vlhkost: 9,45%
Omega-6 mastní kyseliny: 3,64%
Omega-3 mastní kyseliny: 1,47%
Vápník: 1,47-1,99%
Fosfor: 1,15-1,68%

Podobné produkty

Top
Black Forest Legends

Black Forest Legends

Cena od: 580,00 CZK

Top
Wilderness Legends

Wilderness Legends

Cena od: 580,00 CZK

Ocean Blue® Legends

Ocean Blue® Legends

Cena od: 580,00 CZK

Dakota Legends

Dakota Legends

Cena od: 560,00 CZK

Wild & Natural Legends

Wild & Natural Legends

Cena od: 580,00 CZK

Top
Southwest™ Legends

Southwest™ Legends

Cena od: 580,00 CZK

Serengeti Cat

Serengeti Cat

Cena od: 1 020,00 CZK

Legends CombiPACK 2kg

Legends CombiPACK 2kg

Cena od: 493,00 CZK

Legends CombiPACK 5kg

Legends CombiPACK 5kg

Cena od: 1 051,00 CZK